Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Programı Ayrıcalıklı Bir Sektör Deneyimi ile Güçleniyor

İstanbul Bilgi Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Programı öğrencileri, dünyanın önde gelen şirketlerinde staj yapma olanağı bularak iş dünyasına bir adım önde başlayacaklar.

Muhasebe, denetim, vergi ve mali danışmanlık alanında dünya çapındaki beş büyük firma, staj kapılarını BİLGİ Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Programı öğrencileri için açıyor. Gerçekleştirilen anlaşma kapsamında şirketler her yıl 10 BİLGİ Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Programı öğrencisine staj olanağı sunuyor. Bu staj olanağı sayesinde BİLGİ öğrencileri, bu beş seçkin firmada deneyim kazanmış olmanın ayrıcalığıyla mezun olacaklar.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Programı, muhasebe alanında akademik veya profesyonel kariyer yapan veya yapmayı hedefleyen öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Program denetim, bankacılık, sanayi sektörlerinde veya SMMM, YMM bürolarında çalışan ve alanlarında yükselmeyi, teorik ile pratik altyapılarını güçlendirmeyi amaçlayan bireylere yöneliktir.

BİLGİ Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans Programı hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.